...::: AS MODUATOR :::...   ladu(jae ja hulgimüük): Võhmanõmme küla, 48106 Põltsamaa vald, Jõgevamaa, tel. 776 8651,
GSM 523 4731, faks 776 8652, poltsamaa@moduator.ee
väljakutsed 24h TEL: 5234731 Tasuline teenus !
Tallinna kaubajaotus - tellimine ja info : tel.7768652
 
Avaleht enget
 


Oleme TIMKEN, PFI ja CCVI ametlik esindaja Eestis

Meie firma abil leiate te mehhaanika komponente ja lahendusi transmisiooni süsteemidele:laagreid, lagripukke, tihendeid, rullpukskette, rihmarattaid, rihmu jms. ka spetsiifilistele masinatele ja seadmetele!


Müüme MAAILMA tunnustatud kaubamärgi - kvaliteetlaagreid ja Euroopas levinud - kvaliteet laagrikomponente, hüdrootsi, laagripukke, pronspukse (liuglaagreid). Eriti kõrget tunnustust on leidnud klientide hulgas CCVI toodetud liigendlaagrid, isetsentreeruvad laagrid ja laagripukid. Uudisena on meie laos nüüd ka tollimõõdus varbliigend otste, liigendpeade (hüdrosilmade) valik, mida püüame laiendada vastavalt klientide soovile veelgi. Suured on võimalused leida sobivad laagrid sõidu- ja veoautode, traktorite, metsamasinate, kombainide remondil remondil. Pidevalt on laos ka rattalaagrite komplektid ( rattalaagri komplektid koos rummuga), elektrimootori laagrid, pumpade laagrid, konditsioneeri laagrid, generaatori laagrid, starterite pendiksid ja laagrid.

Täiendame laovarusid pidevalt ketirataste ja rihmarataste eri tüüpidega (kohapeal nende kiirliidesed TAPER LOCK ja SIT LOCK tüüpi). Eritellimusi teeme kõikide kaubagruppide osas ja kõige erinevamatest maailma maadest. Oleme teinud näiteks eritellimuse Austraaliast ja Mehikost. Seoses transpordi ja ajakuluga ( transpordi hinnaga ) eelistavad kliendid siiski EU piirkonna hankeid. Kiirhanked oleme korraldanud lennutranspordiga - AIR CARGO. Logistikafirmadest oleme kasutanud peaaegu kõigi Eestis tegutsevate firmade teeneid ja lisaks veel erinevaid lääne logistikafirmasid.


 


Guests: 5127/80310


©mollu