TIMKEN LOGO

TIMKEN firma asutati 1899 aastal USA-s metallitööstusena . Firma omanik Henry Timken registreeris üle 100 aasta tagasi maailmas esimese patendi rulllaagritele ja koonusrull laagritele. Eesmärk oli hakata tootma uut tüüpi auto rattalaagreid.

Tänaseks on TIMKEN maailma suurim koonusrull laagrite tootja ja ühtlasi kogu laagrite tootmismahuga maailmas juhtival kolmandal kohal. Kuid TIMKEN ei ole laagrite tootmises saavutatuga pidama jäänud : loe rohkem www.timken.com


Koyo logo

Jaapani kvaliteet uues kuues ! Koyo laagritootmine on tänaseks ühendatud JTEKT Corporationi. Suure automatiseerimisega ja tootmiste muutmisega on saavutatud kvaliteedis uus tase : Made in Japan ja Euroopa tootmiste ühendamisega .


Nke bearings logo

Austria laagritootja ühendatud nüüd Fersa (Hispaania) omanike poolt – Fersa Group.


pfi logo

USA laagritootja (keskklassi laagrid mõõduka hinnaga),

Spetsialiseeritud autolaagritele (rattalaagrid, generaatori ja konditsioneeri laagrid) ja põllumajanduse, konveierite erilaagrid .


FKL bearings logo

Tuntud headuses Serbia (end. Jugoslaavia) tehase tooted (erinevad põllumajandus masinate laagrid sealhulgas …. )


Wippermann logo

Ajalooline Saksa kõrgklassi rullpuksketi tootja !

Kontrollitud Saksa kvaliteet ketid WIPPERMANN ja omandatud Hiina tehastes toodetud Brand WITRA (kontrollitud keskklass toode).


Pix germany trans logo

Tööstus rihmade tootja (India firma, a. 1981.a) , kes on Euroopas esinadtud läbi Saksamaa peakontori alates 2004 aastast. Valikus ka autorihmad, põllumajandus rihmad, ning murutraktori spetsiaal-rihmad. Pärast maailmast kadunud Good-Year rihmade kaubamärgi esindamist Moduator AS poolt üle 10-ne aasta, on PIX Eesti klientidele parim variant Good-Year tüüpi parima hinna/kvaliteedisuhtega toodete asendamiseks.


corteco logo

Euroopa kõrgklassis tihendite tootja, kelle tooted on kasutuses kõikjal autotööstuses (sealhulgas kassetttihendid veoautodes, rasketehnikas ja haagistel), traktorites ja põllumajandusmasinates, metsamasinates


gates logo

Euroopa kõrgklassi kvaliteediga tööstus ja põllumajandusrihmade tootja.


Hispaania tõmmitsate ja tööriistade tootja – abivahendid mehaanikutele !Translate