TIMKEN uued tooted
TIMKEN LOGO

TIMKEN firma asutati 1899 aastal USA-s metallitööstusena . Firma omanik Henry Timken registreeris üle 100 aasta tagasi maailmas esimese patendi rulllaagritele ja koonusrull laagritele. Eesmärk oli hakata tootma uut tüüpi auto rattalaagreid.

Tänaseks on TIMKEN maailma suurim koonusrull laagrite tootja ja ühtlasi kogu laagrite tootmismahuga maailmas juhtival kolmandal kohal. Kuid TIMKEN ei ole laagrite tootmises saavutatuga pidama jäänud, uued laagrite ja laagripukkide arendused (näiteks: teras laagrikorpused, roostevabad toiduainete tööstuse laagrid, kiir-vahetus sidurid ja …. ) : loe rohkem www.timken.com


Koyo logo

Jaapani kvaliteet uues kuues ! Koyo laagritootmine on tänaseks ühendatud JTEKT Corporationi. Suure automatiseerimisega ja tootmiste muutmisega on saavutatud kvaliteedis uus tase : Made in Japan ja Euroopa tootmiste ühendamisega . Koyo – Made in Japan on teatava valikuga Moduator laos ja tellitav (kui ei ole lepingutega piiratud).


Nke bearings logo

Austria laagritootja ühendatud nüüd Fersa (Hispaania) omanike poolt – Fersa Group.

NKE tootmisprofiil on tööstus ja põllumajandus laagritooted kontrollitud kvaliteedis .


pfi logo

USA-s registreeritud laagritootja (keskklassi laagrid mõõduka hinnaga).

Spetsialiseeritud autolaagritele (rattalaagrid, generaatori ja konditsioneeri laagrid) ja põllumajanduse, konveierite erilaagrid .


FKL bearings logo

Tuntud headuses Serbia (end. Jugoslaavia) tehase tooted.

Eriti konsentreerunud põllumajandus masinate laagrite ja laagripukkide tootmisele. Sealhulgas kasutavad neid enamlevinud KUHN, LEMKEN, JOHN DEERE, HORCH, MASSEY FERGUSSON, CASE, NEW HOLLAND masinad, ja paljud Poola ning teiste riikide väikemasina tootjad !


Wippermann logo

Ajalooline Saksa kõrgklassi rullpuksketi tootja !

Kontrollitud Saksa kvaliteet ketid WIPPERMANN ja omandatud Hiina tehastes toodetud Brand WITRA (kontrollitud keskklass toode).


Pix germany trans logo

Tööstus rihmade tootja (India firma, a. 1981.a) , kes on Euroopas esinadtud läbi Saksamaa peakontori alates 2004 aastast. Valikus ka autorihmad, põllumajandus rihmad, ning murutraktori spetsiaal-rihmad. Pärast maailmast kadunud Good-Year rihmade kaubamärgi esindamist Moduator AS poolt üle 10-ne aasta, on PIX Eesti klientidele parim variant Good-Year tüüpi parima hinna/kvaliteedisuhtega toodete asendamiseks.


corteco logo

Euroopa kõrgklassis tihendite tootja, kelle tooted on kasutuses kõikjal autotööstuses (sealhulgas kassetttihendid veoautodes, rasketehnikas ja haagistel), traktorites ja põllumajandusmasinates, metsamasinates


gates logo

Euroopa kõrgklassi kvaliteediga tööstus ja põllumajandusrihmade tootja.


Hispaania tõmmitsate ja tööriistade tootja – abivahendid mehaanikutele !

Tootja garanteerib kvaliteedi sihipärase kasutuse korral, kuid kui on suudetud mingil põhjusel tööriista detail vigastada – siis tootjal on uute detailide eraldi tarne võimalus. Tutvu kogu toodetava valikuga www.forza.es .


 Lineaarlaagrid ja kuulkruvi võllid/mutrid ning lineaar komponendid 


Liigendotsad ja vinkelzarniirid, erinevatele kasutusaladele (millimeeter mõõdustikus)Translate