...::: AS MODUATOR :::...   ladu(jae ja hulgimüük): Võhmanõmme küla, 48106 Põltsamaa vald, Jõgevamaa, tel. 776 8651,
GSM 523 4731, faks 776 8652, poltsamaa@moduator.ee
väljakutsed 24h TEL: 5234731 Tasuline teenus !
Tallinna kaubajaotus - tellimine ja info : tel.7768652
 
Firmast enget
 

AS MODUATOR on tehniliste spetsialiseeritusega varustusfirma, kelle põhiline missioon on tagada erinevate tööstus-, metsandus-, põllumajanduse- ja transpordi firmade hooldusteenistuste ning tehnikakaupade kaupluste varustamine remondiks vajalike tööstustarvikutega Eestis ja Baltikumis.

Meie aastatepikkune kogemus ( nüüd juba saabunud 15. tegevus aasta. ) on aidanud suurendada laost pakutavate spetsiifiliste komponentide tagavara, sellega tagades püsiklientide rahulolu ja uute klientide juurdevoolu.

Pikaajaline kogemus klientide vajaduste arvestamisel võimaldab erinevaid firmasid ( ka eraisikuid ) teenindada operatiivselt enda laost - suure kaubavalikuga; spetsiifiliste kaupade positsioonidele võtame ettetellimisi.


Oleme jaapani firma KOYO ametlik esindaja Eestis juba teist aastat. Sellega seoses moodustab meie laagri-laoseisust umbes 7 % firma KOYO toodang. Lisaks Koyo toodangule on laoseisus umbes 50-ne erineva laagritehase toodangut (erinevate maade, erinevate kvaliteetide ja hindadega.

Alates 2007.a. oleme firma TIMKEN müügiesindaja Eestis. Nüüd aastast 2009 oleme saanud sertifikaadi firmalt TIMKEN - AUTORISEERITUD EDASIMÜÜJA nimetuse , - Timken Company alla kuuluvad peale kõrgeima kvaliteediga koonusrull- ja kompaktlaagrite tootmise ka tuntud kaubamärgid - tehased TORRINGTON - kaherealised sfäärilised rulllaagrid, nõellaagrid ja spetsiaallaagrid FAFNIR - laagripukid ja spetsiaallaagrid. TIMKEN on maailma suurim tollimõõdus kvaliteetlaagrite tootja ja ühtlasi kõrgeima kvaliteedi tagaja maailmas. Timken kompanii asutaja Harry TIMKEN poolt on leiutatud ja ka patendeeritud esimesena maailmas koonusrull laager . l

Alates 2008. aasta veebruarist toodab TIMKEN ka tavaseeriate kuullaagreid millimeetermõõdus (sealhulgas ka suurendatud soojuslõtkuga n.n. kiirete pöörete laagrid - C 3 ) , mida kõiki saab nüüd ka osta firmast MODUATOR. Lisaks kõrgkvaliteet määrded ja määrdetoosid ( gaasielemendiga ja ka keskmäärimissüsteemi ehitamiseks mõeldud määrdetoosid )

Juba aastast 2006 omame PFI laagrivalikuid laos. Oleme PFI esindaja EESTIS - PFI tööstus on spetsialiseerunud autotööstuse tagavaraosadele , nende tootevalikus on konditsioneeride laagrid ( pumpade ), generaatorite laagrid , starterite laagrid , rummulaagrid sõiduautodele ja veoautodele ( rahvakeeles rattalaagrid ).

Nüüd aastast 2009 oleme Ametlikud maaletoojad .

GOODYEAR tootevalikusse kuuluvad kõik rihmad erinevatele rihmülekande tüüpidele. Vaata lisainformatsiooni GOODYEAR kodulehelt.

Seoses TIMKEN lepingutest firmaga KOYO, oleme nüüd Koyo tarneahelas otse rull-ja nõellaagrite ning autolaagrite tehastest. Otse tehastest toome ka ZVL tooteid, endine ZKL-ZVL .

Välja on töötatud erinevate firmade laagrite ja mehhaanika komponentide , transmissiooni ja ülekande elementide kiirtellimisvõimalused Euroopa ulatuses. Kiirtellimisi teeme ka USA ja Jaapani firmadest , kuid seoses tolliprotseduuridega ja vahemaadega peab ikkagi üldjuhul arvestama vähemalt 7 -14 päevase tellimisajaga ja suuremate kulutustega transpordile ( lennutransport )ning tollidele.

Jätkub ka Vene päritolu laagrite müük, sest paljudel firmadel on veel nõudmine Venemaa ehk endise SRÜ erinevate GPZ laagritehaste toodangutele. Tänaseks on endine GPZ jagunenud küll mitmeteks eri nimega tehasteks : SPZ , VPZ , MPZ , HARP j.n.e . Kuid kogu Venemaa, Ukraina ja Valgevene laagritehaste toodete nimekiri on meie kaudu tellitav - üldjuhul on koheselt laoriiulilt võtta ! Kuid kiirtellimiste tegemine nendele toodetele on raskendatud seoses tolliprotseduuride keerukusega .

Seoses teatavate firmade nõudlusega odava ( lihtkvaliteediga ) laagile oleme toonud lattu ka HIINA laagritootjate tooted - kuid ainult kontrollitult tasemega kvaliteeti tagavatelt tootjatelt. HIINA-st esindame laovalikus CX - laagreid ning omame püsisuhet FK, FS , IBU, IBB varustusega . Oleme müünud ainult kvaliteedikontrolli omavate Hiina tehaste tooteid - kuid teavitame klienti odava hinnaga kaasnevast toote kasutusaja lühenemisest ning ohtudest toodete kasutamisel - saame neid soovitada kohtadesse , kus ei ole suured koormused ja kiirused - kuid informeerime oma kliente toote päritolumaast, võimalikest ohtudest kvaliteedis ( valesse kohta paigaldusel ) ja jätame ostuotsuse tegemise ostjale .


Viimase kaheksa aasta jooksul on oluliselt suurenenud transmissiooni elementide (mehhaanika komponendid) osakaal laoseisus ja müügis. Erinevate firmade laagripukid, kiilrihmad, variaatori rihmad, rullpuksketid, ketirattad ja rihmarattad ning nende võllile kinnituselemendid on paljude mehhaanikute , masinaehitajate erivajadusi silmas pidades kesklaost saadaval. Uuematest kaupadest , mida üldjuhul toome vastavalt kliendi tellimisele , on lineaarsüsteemide juhtteed ( rööpad ), lineaarlaagrid eraldi ja laagrikelgud . Teatavad enamlevinud lineaarlaagrid ( võllil liikuvad ) on pidevalt saadavad kohapeal .

Kindel koht laoseisus ja firmade varustamises on meiepoolne tihendite tarnimine. See hõlmab nii simmerling tihendid ( õlitihendid, SK-tihendid ), kui ka O-rõngad, V-rõngad, silindri varre kaitsetihendid (pühkijaid) ja manzetid . Tellime ka kassett ja kompakttihendeid vastavalt võimalustele . Suurenenud on ka silikoon tihendite ja kõrgsurve simmerlingide valikud ja tellimisvõimalused . Lisaks veel stopperseibid avale ja võllile . Üha suuremad on ka laovalikud liigendotste ( ROD END ), hüdrosilmade ja zarniirlaagrite osas

AS MODUATOR Hulgiladu asub Mandri-Eesti keskpaigas Põltsamaal, kuid püsiklientidele oleme suutnud organiseerida kaubajaotuse üle Eesti iganädalaselt/igapäevaselt! ELS, DPD ja erinevad logistikafirmad on meie igapäevased partnerid vastavalt tellija töö- või asukohast. Üle vabariigi on ka välja kujundatud edasimüüjate võrgustik . Lepingulistel klientidel on suured soodustused ja kiiremad kaubapakkide saamise võimalused. Tagamaks paindlikuma varustamise teeme ka tarnelepinguid vastavalt kvartali või aastaprognoosidele. Oleme teinud igal aastal koolitusi ja seminare koostöös firmaga TIMKEN - sealhulgas uute toodete tutvustusi !
Meie kogemustega meeskond on valmis klientide küsimustele kiirelt vastuseid leidma ja kaupu operatiivselt klientidele toimetama.

Oleme juba 20 aastAT Eesti tööstust / põllumajandust / metsafirmasid / transpordisektorit varustanud MEHHAANIKA komponentidega . Nüüd jätkuvad arengud - jälgige meie tegemisi, kasutage teenuseid !

Juhataja: Aivar Kollo


Valmis Teie tellimist täitma ( pilt tööpäeva hommikul )

 


Guests: 6739/26455


©mollu