...::: AS MODUATOR :::...   ladu(jae ja hulgimüük): Võhmanõmme küla, 48106 Põltsamaa vald, Jõgevamaa, tel. 776 8651,
GSM 523 4731, faks 776 8652, poltsamaa@moduator.ee
väljakutsed 24h TEL: 5234731 Tasuline teenus !
Tallinna kaubajaotus - tellimine ja info : tel.7768652
 
Firmast enget
 

AS MODUATOR on tehniliste spetsialiseeritusega varustusfirma, kelle põhiline missioon on tagada erinevate tööstus-, metsandus-, põllumajanduse- ja transpordi firmade hooldusteenistuste ning tehnikakaupade kaupluste varustamine remondiks vajalike tööstustarvikutega Eestis ja Baltikumis.

Meie aastatepikkune kogemus ( 14. a. ) on aidanud suurendada laost pakutavate spetsiifiliste komponentide tagavara, sellega tagades püsiklientide rahulolu ja uute klientide juurdevoolu.

Pikaajaline kogemus klientide vajaduste arvestamisel võimaldab erinevaid firmasid teenindada operatiivselt enda laos suure kaubavalikuga; spetsiifiliste kaupade positsioonidele võtame ettetellimisi.

Oleme Itaalia firma CCVI esindaja Baltiriikides juba viiendat aastat. Sellega seoses moodustab meie laagri-laoseisust umbes 20 % firma CCVI toodang. Lisaks CCVI toodangule on laoseisus umbes 50-ne erineva laagritehase toodangut (erinevate maade, erinevate kvaliteetide ja hindadega.

Alates 2007.a. oleme firma TIMKEN müügiesindaja Eestis. Timken Company alla kuuluvad peale kõrgeima kvaliteediga koonusrull- ja kompaktlaagrite tootmise ka tuntud kaubamärgid - tehased TORRINGTON - kaherealised sfäärilised rulllaagrid, nõellaagrid ja spetsiaallaagrid FAFNIR - laagripukid ja spetsiaallaagrid. TIMKEN on maailma suurim tollimõõdus kvaliteetlaagrite tootja ja ühtlasi kõrgeima kvaliteedi tagaja maailmas.

Juba aastast 2006 oleme PFI esindaja Eestis. PFI tööstus on spetsialiseerunud autotööstuse tagavaraosadele , nende tootevalikus on konditsioneeride laagrid ( pumpade ), generaatorite laagrid , starterite laagrid , rummulaagrid sõiduautodele ja veoautodele ( rahvakeeles rattalaagrid ).

Välja on töötatud erinevate firmade laagrite kiirtellimisvõimalused Euroopa ulatuses. Kiirtellimisi teeme ka USA ja Jaapani firmadest , kuid seoses tollide ja vahemaadega peab ikkagi üldjuhul arvestama 10-14 päevase tellimisajaga ja suuremate kulutustega transpordile ( lennutransport ).

Jätkub ka Vene päritolu laagrite müük, sest paljudel firmadel on veel nõudmine Venemaa ehk endise SRÜ erinevate GPZ laagritehaste toodangutele. Tänaseks on endine GPZ jagunenud küll mitmeteks eri nimega tehasteks : SPZ , VPZ , MPZ , HARP j.n.e . Kuid kogu nende toodete nimekiri on meie kaudu tellitav - kui just ei ole koheselt laoriiulilt võtta !

Viimase viie aasta jooksul on oluliselt suurenenud transmissiooni elementide (mehhaanika komponendid) osakaal laoseisus ja müügis. Erinevate firmade laagripukid, kiilrihmad, variaatori rihmad, rullpuksketid, ketirattad ja rihmarattad ning nende võllile kinnituselemendid on paljude mehhaanikute , masinaehitajate erivajadusi silmas pidades kesklaost saadaval

Kindel koht laoseisus ja firmade varustamises on meiepoolne tihendite tarnimine. See hõlmab nii simmerling tihendid ( õlitihendid, SK-tihendid ), kui ka O-rõngad, V-rõngad ja manzetid . Lisaks veel stopperseibid avale ja võllile .

Hulgiladu asub Mandri-Eesti keskpaigas Põltsamaal, kuid püsiklientidele oleme suutnud organiseerida kaubajaotuse üle Eesti iganädalaselt/igapäevaselt! Üle vabariigi on ka välja kujundatud edasimüüjate võrgustik. Lepingulistel klientidel on suured soodustused ja kiiremad kaubapakkide saamise võimalused. Tagamaks paindlikuma varustamise teeme tarnelepinguid vastavalt kvartali või aastaprognoosidele.


Meie kogemustega 7 liikmeline meeskond on valmis klientide küsimustele kiirelt vastuseid leidma ja kaupu operatiivselt klientidele toimetama.

Juhataja: Aivar Kollo


 


Guests: 4202/90186


©mollu