...::: AS MODUATOR :::...   ladu(jae ja hulgimüük): Võhmanõmme küla, 48106 Põltsamaa vald, Jõgevamaa, tel. 776 8651,
GSM 523 4731, faks 776 8652, poltsamaa@moduator.ee
väljakutsed 24h TEL: 5234731 Tasuline teenus !
Tallinna kaubajaotus - tellimine ja info : tel.7768652
 
Tooted enget
 
MEHAANILISED tihendid - pumpadele saadaval lühikeste tellimisaegadega !
TÄNA tellides on tagavaraosad hiljemalt homme igas Eesti punktis kiirelt ja Teile sobival viisil kohale toimetatud!


Oleme TIMKEN autoriseeritud esindaja Eestis,

TIMKEN tootedLAAGRID

tootjatelt, kelle kaubamärgid on: TIMKEN see tähendab TIMKEN - TORRINGTON - FAFNIR , CCVI, FERSA, ZKL, ZVL, PFI , NSK, GPZ, NTN, NSK , FYH, IBB, IBU, FS, FK, KG, SPZ, HBF, FAG, SKF MPZ, INA j.n.e..

masinaehitajatele, remondi- ja hooldefirmadele, sõidu- ja veoautodele, tõstukitele, laevade remondile , ehitusmasinatele ja traktoritele, tekstiili - ja trükitööstusele jne. Suur valik on laos spetsiaallaagreid : kaherealised sfäärilised rulllaagrid, nõellaagrid , aktsiaal- ja radiaalallgrid, pealt sfäärilised laagrid, roostevabad laagrid , sidurlaagrid,survelaagrid, kuuskantavaga, isetsentreeruvad sfäärilised kuullaagrid, zarniir laagrid, laiendatud sisesaalega, kuumakindlad laagrid, liigendots pöörleva laagriga j.n.e.). Aina rohkem hoiame laoseisus erinevate kasutusalade toodangut (näiteks: rolleritele laagrid, käigukastide laagrid, kodumasinate laagrid, konveierite laagrid, sae laagrid, tõstukite laagrid, põllumajandus masinate laagrid, j.n.e.) Müüme ja teeme eritellimisi sõiduautode laagrikomplekte (KIT) ja veoautodele, bussidele ka kompaktlaagreid ( välissaale üks , sisesaale kahest osast, või vastupidi).
CCVI üldkataloog
NÕELLAAGRID JA SISEVÕRUD

firmadelt TIMKEN - TORRINGTON , CCVI ja INA
LAAGRIPUKID

koos laagritega firmalt ASAHI , FYH, FS,FK, CCVI, INA (erinevate kinnitusvariantidega, ka tollimõõdus ja roostevabad laagripukid). Laos ka raskeseeria laagripukid kaherealiste sfääriliste rulllaagrite (22 ... , 23... , 24..., 21, .....) jaoks . Üldjuhul on laagripukk SN ja SNU , SNG tüüpi (pukk pealt lahtimonteeritav) komplekteeritud koos tihenditega ( või tihendus vildiga) ja fiksaator rõngastega. Fiksaatorrõngad ja tihendeid SNU tüüpi pukile on ka eraldi saadaval. Tellime ka tollimõõdus ja eriotstarbelisi laagri korpuseid - INA ja Jaapani tootjad ( Näiteks Asahi, Koyo, FYH ).
HÜDROOTSAD, LIIGENDOTSAD JA NUKITÕUKURID (laager läbiva poltkinnitusega)

Hüdrootsad on saadaval keermega ja keevitatavad variandid erinevatelt firmadelt (TIMKEN, INA, CCVI, McGill) Liigendotsad firmadelt Rodoball, CCVI, Aurora - on peamiselt kasutusel hüdraulika ja pneumaatika silindritel , rooliotstel ( muruniitja, HTV , kartauto, bagy ja võidusõidutehnika ) juhtkagidel ( hüdrojagajad, tööstus- robotid ja automaatseadmed j.n.e. )Nukitõukurid on kasutusel näiteks tõstukite, lükanduste, konveierliinide ja puidupinkide konstruktsioonides. Saadaval ka tollimõõdus !
PRONKSPUKSID

kaasa arvatud liuglaagrid TEFLON sisepinnaga ja PLASTIK-KERAAMILISED kõrge kvaliteediga - metsa- ja tõstemasinatele, põllumajandus ja tööstus konveieritele. Paksuseinalised õlipronks-puksid ja erisulampuksid grfiit täidisega määrdetaskutes. Tõsteseadmetele kõrgkarastatud teraspuksid ja spetsiaalpronks-messing sulamid ( võimaldavad töötlemist ).
PUKSID

kinnitus- ja mahatõmbepuksid (iseseaduvatele kuullaagritele ja sfäärilistele rull-laagritele)
TIHENDID

simmerlingid (vene mõistes SK-tihendid) ehk õlitihendid( eritellimistel ka tollimõõdus ja kõrgsurvetihendid ), mansetid ja O-rõngad, V-rõngad firmadelt TTO ja DICHTO. Laos suur valik ( umbes 135 ) tihendikomplekte vene hüdrosilindritele, traktoritele , kombainidele, ekskavaatoritele , buldooseritele ja autodele.
ÜLEKANDERIHMAD


KIILRIHMAD, soon- ja hammasrihmad firmadelt ( mitmikrihmad, variaatoririhmad, soon - ja hammasrihmad, ümarrihmad, kuuskant- ja lamerihmad , konveierlindid ) tellimiste alusel ) firmadelt GOOD-YEAR , CONTITECH, ROULUNDS, MAXBELT, GATES , Optibelt(TÖÖSTUSELE ja traktoritele, veo- ja sõiduautodele)
STOPPERSEIBID

avale(W , DIN 472 ) ja võllile(Z , DIN 471) Ettetellijatele suurkogused erihinnaga !
KEEVITUSELEKTROODID JA -TRAAT

firmalt HYUNDAI, KISWEL, MAGMA ja mitmetelt teistelt tootjatelt, seahulgas spetselektroode: RAAMIKEEVITUSEKS, KÕVASULAMELEKTROODE , MALMI JA ROOSTEVABA ELEKTROODE.
HÜDROSILINDRID ja HÜDROVOOLIKUD

Hüdrosilindrid laos ja tellimiste alusel . Hüdrovoolikud ainult tellimiste alusel .
KÜTTEVOOLIKUD

Küttevoolikud firmalt Good-Year ! Eritellimisel tanklavoolikud .
ZARNIIRLAAGRID

GE- laagrid hüdrootstesse ja liigenditesse firmadelt ELGES , FK,FS,CX . Erinevad mõõdud ja porikaitse tihenditega ning ilma .
RULLPUKSKETID

erinevates mõõtudes, erinevatelt firmadelt . Ettetellimisel ka konveieritele ning saetööstustele, eriseadmetele ( vajalik keti nimetus või joonis). Tellitavad TÕMBEKETID !
LAAGRIMÄÄRDED

firmadelt TIMKEN (laagritootja väljatöödatud TIMKEN tooted - spindlitele, rasketehnikale, veskitele, paadimootoritele ja elektrimootoritele.), CASTROL , OMW, KERNITE ja UNIL .
LAAGRILIIMID ja Keermeliimid

firmalt VORTEX,
KETI- JA RIHMARATTAD, KETIPINGUTUS-RATTAD

Ketirattad saadaval plaadina (toorikud) ja astmega (tugevdatud äärikuga), kinnituselementidega võllile kinnitatavad( TAPER-LOCK ja SIT-LOCK kinnitus). Keti ja rihmarattad on ühe ja mitmerealised ( On ka reguleeritava laiusega rihmarattad, mida saab kasutada ka variaatorina näitaks väikeveskites )
KINNITUSELEMENDID

Keti ja Rihmaratastele erinevates tüüpides ( TAPER-LOCK ja SIT-LOCK kinnitus) .
KIILUD

ümarate ja kandiliste otstega lattkiilud, poolkuukiilud. (Keti- ja rihmarataste , eksentrikute kinnitamiseks võllile)

Lisaks ülaltoodule pakume ka hüdropumpasid ja -jagajaid vene päritolu masinatele, hüdrojagajaid lääne tõste- ja metsamasinatele. (Itaalia )hüdrojagajaid Eritellimisel pöörderingid - kui on täpne konstruktsioonijoonis või tähistus. Laost müüme ja tellime ka Vene hüdrosilindreid , kardaaniriste lääne põllumajandustehnikale, PIIPO heinapressinööri ,. TULEKUSTUTEID , niidukite terasid , määrdepritse , tööriistakomplekte , tõmbitsaid TIMKEN j.p.m.. TÄNA TELLIDES HOMME KÕIK KAUBAD IGAS EESTMAA PUNKTIS ( Juhul kui olete saanud kinnituse, et laos on tehtud reserveering Teile ja lepitud kokku saatmisviis )


Küsi või telli!:Garantii laagripaigaldusele on tagatud kasutades paigalduskomplekti

 


Guests: 6659/26375


©mollu