...::: AS MODUATOR :::...   ladu(jae ja hulgimüük): Võhmanõmme küla, 48106 Põltsamaa vald, Jõgevamaa, tel. 776 8651,
GSM 523 4731, faks 776 8652, poltsamaa@moduator.ee
väljakutsed 24h TEL: 5234731 Tasuline teenus !
Tallinna kaubajaotus - tellimine ja info : tel.7768652
 
Laagrid enget
 
See tähendab laia valikut ja erinevaid positsioone vastavalt GPZ ja ISO standarditele. Veel 10% meie pakutavatest laagritest on SRÜ päritolu, kuid vastavalt nõudlusele kõrgema kvaliteediga spetsiifilistele toodete järele oleme suurendanud erinevate lääne tootjate osakaalu. TIMKEN, Torringtoni laagrite osakaal müügis suureneb pidevalt, sest paljud kliendid soovivad saavutada maailma paremat töökindlust ( firmade, tehaste seisuajad ja töökatkestused on väga kõrge maksumusega ).Seoses hinna ja kvaliteedi hea suhtega oleme suurendanud firmade ZKL, ZVL, FS, CCVI, INA , NTN laagrite, firmade CCVI , Rodoball, Aurora varb-liigendotsade, hüdrosilmade, laagripukkide ja liuglaagrite (pukside)koguseid ja valikut. Klientidele kes on huvitatud ainult hinnast pakume väga odavaid aasia ( Hiina, India, Korea, Saudi-araabia) tooteid, kuid siis ei saa me rääkida laagri heast vastupidavusest kõikides töötingimustes.
Suurendasime ka lääne traktorite,metsamasinate veo- ja sõiduautode, haagiste, eriveokite, kaevemasinate rattalaagrite valikut (ka tollimõõdus). Meie suurte kogemustega töötajad oskavad leida kiiresti teile sobivat tüüpi, sobiva tootja ja sobiva suurusega laagri. Kindlasti on võimalik saada soovitusi; millise laagri või määrde valikuga on võimalik saada pikaajaline kvaliteetne seadme töötamine. Kohapeal müügil spetsiaal laagrimäärded ( laagritootja TIMKEN tooted - spindlitele, rasketehnikale, veskitele, paadimootoritele ja elektrimootoritele.
Kokkuleppel ja kliendi huve arvestades leiame ka sobiva variandi tellimuse kohale toimetada parimal ja kiireimal viisil Võimalik teha ka ettetellimisi, kiirtellimisi. Lao sortimendis on momendil, kohapeal üle 11 000 nimetuse erinevaid laagreid. Laos olevate Firmade TIMKEN, INA, ELGES, CCVI , FS , FK, FYH, ZKL , ZVL valikusse kuuluvad ka erinevad laagripuksid, šarniir- ja liigendlaagrid, nõellaagrid ning rulllaagrid liuglaagrid (puksid). Laos ka firma NACHI, NTN ja PFI konditsioneeri- ja generaatori-, elektrimootori-, rattalaagrid. Püsi ja hulgiklientidel soodustused ja erireservide hoidmised! Odavamate tootmiskulude ja väikseimate seisuaegade nimel on paljud tootjad jäänud meie kindlateks partneriteks - hoiame vajalikud positsioonid pidevalt laos !


 


Guests: 6767/26483


©mollu