Eritellimusi teeme kõikide kaubagruppide osas ja kõikidest erinevatest maailma maadest. Oleme teinud näiteks eritellimusi Austraaliast ja Mehhikost, tihti USA-st. Seoses transpordi ja ajakuluga (transpordi hinnaga) eelistavad kliendid siiski üldjuhul EU piirkonna hankeid. TIMKEN laovaru Euroopa kesklaos jälgime reaalajas ja kiirtellimised saabuvad üldjuhul tänu UPS logistikale 24 tunni jooksul (tööpäevadel)meie lattu . Kiirhanked oleme korraldanud ka lennutranspordiga – AIR CARGO. Logistikafirmadest oleme kasutanud peaaegu kõigi Eestis tegutsevate firmade teeneid ja lisaks veel erinevaid lääne logistikafirmasid.

MIKS ?

Hanked üle Euroopa on viimase aja suundumus, tingitult erinevate tehnoloogiate, masinate tungimisest Eesti ja Balti majandusse. Firmadel on ju ostetud erinevatest maadest, erinevatelt tootjatelt ja erinevate vanustega seadmeid, masinaid ja tootmisliine.

Vaatamata meie väga suurtele laovarudele on raske aimata kõiki vajaminevaid tagavaraosade ja kulumaterjalide tüüpe. Lahendame palju probleeme ka TOLLIMÕÕDUS laagrite, laagripukkide hangetel. Sõiduautode, veoautode , traktori rattalaagrite, sildade ja käigukastide spetslaagrite tellimise võimalus (kui laos ei ole). TIMKEN AUTOLAAGRID üldjuhul laos (veo -ja sõiduautodele).

Abistamaks firmasid hooldus ja remonditöödel kõige erinevamete laagrite ja nendega seonduvate komponentide hankimisel oleme käivitanud kiirtellimiste korraldamise ka kõige erinevaimatele laagritehaste, kiilrihmade tootjate toodetele. Meie aastatepikkune kogemus ja kaubandussuhted üle maailma võimaldavad leida Teile vajalikku kiirelt! Omame võimalust näha reaalajas laoseisu TIMKEN Euroopa kesklaost, mis asub Prantsusmaal.

Lisaks saame pidevaid laoseise erinevatelt tootjatelt viimase 30 päeva seisuga.

KUI KAUA ?

Vastavalt tellija soovile saame kauba toimetada igast Euroopa punktist kliendini 3-5 päeva jooksul kasutades selleks logistikasüsteeme DHL, TNT, Shenker, UPS. Kui tellijal ei ole suurt ajalist survet, siis kokkuleppel tellijaga toimetame odavamate kaubaliikumisskeemidega kauba oma lattu nädala-paariga.

KUST KOHAST ?

Väljapool tavapäraseid hankeid oleme erinevate firmade tooteid kiirtellimustena hankinud Inglismaalt, Belgiast, Austriast, Prantsusmaalt, Taanist, Saksamaalt ja Itaaliast. Väljastpoolt Euroopat oleme teinud hankeid USA-st, Jaapanist ja isegi Austraaliast. Palju on küsimisi tollimõõdus laagritele. Jaapani firmade laagrid oleme kiiruse huvides tihti suutnud hankida Euroopast, kuid ka võimalusel hoiame aina rohkem NSK, NTN, ASAHY, Koyo, FYH tooteid laos. Koos klientide küsimiste ja kinnitatud tellimistega laieneb see geograafia peagi.

MIDA KÜSIDA ?

Kiirhangete alla kuuluvad tänasel päeval kõik maailma LAAGRID, LAAGRIPUKID, PUKSID, LIIGENDOTSAD, HÜDROSILMAD, ÜLEKANDERIHMAD (kiil-, hammas, lame-, soon- ja mitmikrihmad), KETIRATTAD- ja KIILRIHMARATTAD ning nende KINNITUSELEMENDID (võllile) / kui need tooteid ei ole laoseisus varem olnud või on harva kasutatavad (väga spetsiifilised seadmed).

Aina suuremas ulatuses ( suuremal tellimisel – täpsetel andmetel ) kuuluvad kiirhankena tellimisele ka RULLPUKSKETID, TÕMBEKETID, VENE HÜDROSILINDRID , liigendotsad, erinevad TIHENDID – O ja X rõngad, simmerlingid, survetihendid , V tihendid, manzetid , silikoontihendid ning variaatori rihmad , hüdro- ja elektrimootorid ning reduktorid (tehasetähise ja andmete olemasolul).

MIDA PEAB TEADMA TELLIMUSE ESITAMISEKS ?

Et tellida õige kaup peab tellija andma TÄPSED ANDMED ORIGINAALLAAGRI (laagripuki) või TIHENDI , RIHMA , KETI, MOOTORI, REDUKTORI j.n.e. varuosa kohta.

LAAGRI TEHASETÄHIS ISO standardi järgi või LAAGRI TOOTJA TEHASE NIMETUS ja TOOTJAPOOLNE LAAGRI TÄHIS ( tellimuse kinnitusel kontrollime ka laagri mõõte ja tüüpe ). Sõidu- ja veoauto, haagise rattalaagrid saame leida täpsete auto andmete: tootja, väljalaskeaasta, mark, mootori maht, piduritüüp, millisele sillale (või silla tüüp) tihti on vajalik ka VIN kood j.n.e..

Lihtsamatel juhtudel leiame võimaluse korral ka vajaliku laagri täpsete jooniste olemasolul.

Ainult umbmääraste mõõtude omajat üldjuhul aidata ei saa. Üldjuhul on raske aidata klienti, kellel on masina või seadme valmistaja katalooginumbrid, kuid ei ole konkreetse tagavaraosa andmeid.

Kiilrihmade või hammas-, variaatori-, mitmik-, soon- ja lamellrihmade tellimisel peab tellija teadma täpset profiili nimetust ja sisemõõtu, välis- või töömõõtu (efektiivmõõtu). Kui ei ole täpseid andmeid ei ole võimalik õiget tellimust tagada ja vormistada.

KUIDAS MAKSTA KIIRTELLIMISE EEST ?

Kui ei ole püsikliendilepingut, siis on vajalik pärast kõikide tellimuse asjaolude selgumist (kauba saadavus, originaalvaruosa või analoogiline, hind koos käibemaksu ja transpordihinnaga, tarneaeg , kättetoimetamise viis Eestis) teha tellimuse kinnitamiseks ETTEMAKS kokkulepitud ulatuses ulatuses vastavalt ettemaksu arvele.

Lepingulistel klientidel (kellel on hea maksetava ja ei ole võlgnevusi) toimub maksmine vastavalt lepingule ja kokkulepetele.

KUIDAS SAADA LEPINGUT ?

Helistage AS Moduator juhatajale 5034731 või klienditeenindusse …

24 tundi teenindust – tel. 5234731 – väljakutsetasu töövälisel ajal

VÕIMALUS KAUBA TARNEKS UKSEST-UKSENI 24 tunniga LAAGRITAKSO – hind kilomeetripõhine!