AS MODUATOR on tehnilise spetsialiseeritusega varustusfirma. 

Meie missioon on tagada masinaehitajate ja tööstus-, metsandus-, põllumajandus- ja transpordifirmade hooldusteenistuste tõrgeteta töö ning tehnikakaupade kaupluste varustamine vajalike tööstustarvikutega üle Eesti.  

   Varsti 30a kogemus mehhaanika komponentide maaletoomisel ja klientide vajadustega arvestamisel võimaldab laost kliente teenindada operatiivselt ja suurendada pakutavat valikut.

   Meie teeninduskeskus asub Põltsamaal, mandri-Eesti keskpaigas. Püsiklientidele suunatud tasuta kaubajaotus üle Eesti. Riigisiseselt toimib edasimüüjate võrgustik ja igapäevane pakkide saatmine.

   AS Moduatori lao sortimendis on tänaseks üle 40 000 nimetuse erinevaid mehaanikaga seotud toote. Tulenevalt nõudlusest  kõrgema kvaliteediga ja spetsiifiliste toodetele , oleme suurendanud erinevate maailma juhtivate tööstus tootjate osakaalu, nii millimeeter (ISO)  ja ka tollimõõdustiku (INCH) süsteemile (näiteks liigendotsad, zarniirlaagrid, lineaar-süsteemid, roostevaba laagrid).

       KAUBAJAOTUS ÜLE EESTI ; Omiva pakiautomaatidega + oma kaubaringidega, kaubajaotus päevadel + eriveoteenused. Otsepostitused ka  Soome-, Läti – ja Leedu Vabariiki .